Aukų dėžutė

„Ir aš jums visur rodydavau, kad, šitaip triūsiant, reikia paremti silpnuosius ir atminti Viešpaties Jėzaus pasakytus žodžius: ‘Labiau palaiminta duoti negu imti’.“ (Apd 20;35)

Jei atėjote iki šio puslapio, mes džiugiai Jus sveikiname, kad jau einate dosnumo ir silpnųjų palaikymo keliu. Tad esame dėkingi net ir už mažiausią finansinę auką, kuri bus panaudota mūsų darbuotojų darbo užmokesčiui ar gamybos priemonių įsigyjimui. Esame labai dėkingi VA Caritui, kad šiai dienai neturime daugiau papildomų išlaidų už patalpas.

Mes neturime jokio kito finansavimo, tik pajamas už parduodamas žvakes. Deja, šios pajamos yra gerokai per mažos mums veikti ištisus metus. Dabartinėje mūsų veiklos situacijoje galime kiekvieną darbuotoją įdarbinti tik mokant minimalų atlyginimą, tad esame labai reikalingi viso būrio mus palaikančių draugų ir geradarių. Kiekvienas, net ir mažiausias, įnašas yra labai vertinamas ir svarbus. Daugelis atėję pas mus klausia, tai kiek ta auka galėtų būti, pagalvojome ir pateikiame galimą orientyrą:

Dėkingumo auka – ačiū net ir už mažiausią indėlį ir norą prisidėti prie mūsų veiklos.
Vilties auka – ačiū už 15 Eur (pusės dienos vieno darbuotojo atlygis).
Tikėjimo auka – ačiū už 30 Eur (vienos dienos vieno darbuotojo atlygis).
Meilės auka – ačiū labai, kiek galite skirti daugiau nei 30 Eur pagal savo širdies norą.

Nuoširdžiai dėkojame, sekite mus socialiniame tinklapyje Facebook paskyroje VA Carito socialiniai projektai, čia dalinamės mūsų veikla ir panaudojama parama. Ir apie Jūsų aukos panaudojimą pasidalinsime su Jumis asmeniškai, jei tik paliksite savo kontaktinius duomenis.

Bendraukime ir aukime kartu!

Norėdami paaukoti, įveskite aukojamą sumą:

Aukoti