Apie mus

VA Caritas žvakių dirbtuvės – tai socialinis verslas, labdaros ir paramos fondo „VA Caritas socialiniai projektai“ dalis, kur žvakių gamyba veikia daugiau nei 15 metų. Viskas prasidėjo ieškant kaip ir ką gali veikti Carito globoje esantys žmonės. Žvakių gamyba – įdomus, jaukus, raminantis procesas, nereikalaujantis ypatingų fizinių ar intelektualinių gabumų, kurio rezultatas – daug rankų darbo reikalinga žvakė – tarsi ir prašymas („pamatyk mane“), bet ir dovana („aš esu ir noriu tau padovanoti savo darbą“). Nuo pat įsikūrimo pradžios visas gaunamas lėšas skiriame darbo vietų kūrimui socialinėje rizikoje esantiems pilnamečiams žmonėms, norintiems auginti bei puoselėti darbo įgūdžius, skatiname sugrįžti į veiklią visuomenę bei mokiname imtis atsakomybės už save bei šalia esantį. Smagu, kad tokių asmenų per visus veiklos metus jau buvo daugiau nei 20.

VA Carito žvakių dirbtuvių veiklą plėtoja čia dirbantys žmonės, todėl esame visuomet dinamikoje. Mūsų didžiausias tikslas šiuo metu – augti kuriant stabilias ir pilno etato darbo vietas mažiausiai 3 socialinėje rizikoje esantiems asmenims. Svarbu pabrėžti tai, kad užsiimame ilgamete veikla, įgyjome mus stiprinančią patirtį kuriant darbo vietas, esame skaidrūs veikloje ir finansinėje atskaitomybėje su darbuotojais, suteikiame visas socialinias garantijas bei socialines konsultacijas.

Kasdien stengiamės, kad mūsų darbas būtų džiuginantis ir kokybiškas, klausomės ir girdime mūsų klientų poreikius. Šios daug rankų darbo reikalaujančios žvakės yra nuolat tobulinamos, kad atitiktų svarbiausius lūkesčius. Todėl esame labai dėkingi, kad pirkdami šias žvakes, ne tik gaunate žvakes, bet prisidedate prie darbuotojų integracijos ir užimtumo, jų asmeninio kilimo ir augimo. Net ir mažas kiekis žvakių, užsakytų VA Carito žvakių dirbtuvėse, yra didelė parama.