Prekių pristatymas ir apmokėjimas

Gavus Jūsų užsakymą, dauguma prekių yra pristatomos per 2-4 darbo dienas. Didesni kiekiai (virš 100 vnt.) pristatomi per 5-7 darbo dienas.

Atsiėmimas vietoje

Jei užsakėte prekes atsiimti vietoje, lauksime Jūsų skambučio tel. 8 601 56612, lauksime atvykstant I-V 9-13 val. M.K.Paco 4, Vilnius.

Pristatymas į siuntų terminalą yra nuo 2,15 Eur.

Prekes pristatome ir į „DPD Lietuva“ terminalus. Toks pristatymas patogus, nes: nereikia derintis ir laukti kurjerio – prekes iš terminalo galite pasiimti Jums patogiu metu; prekei pasiekus terminalą, Jus informuojame SMS žinute bei el. paštu (pranešamas PIN kodas, kurį suvedus atsidaro dežutė su preke). Kaina nurodyta siuntai, kurios svoris yra iki 5kg (maksimalūs išmatavimai: ilgis – 61 cm; plotis – 44 cm; aukštis – 37 cm.). Siuntai viršijus šiuos parametrus, pristatymo kaina (ar pristatymo būdas) keisis.

Pristatymas per kurjerį yra nuo 4,50 Eur.

Dirbame su „DPD Lietuva“ kurjerių tarnybomis. Prekės pristatomos per kurjerius darbo metu (9-17 val.), todėl nurodykite tokį adresą, kuriuo Jus nurodytu metu būtų galima rasti (gali būti ir Jūsų darbo adresas). Kaina nurodyta siuntai, kurios svoris yra iki 2 kg bei tūris yra iki 0,01 m³. Siuntai viršijus šiuos parametrus, pristatymo kaina keisis.

Siuntimas į Kuršių neriją.

Šiuo metu prekių į Kuršių neriją nesiunčiame.

Apmokėjimas

Elektroninė bankininkystė
Elektroninė bankininkystė – tai saugus, greitas ir patogus būdas atsiskaityti už prekes. Apie Jūsų atliktą mokėjimą sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo, todėl paruošti siuntą ir išsiųsti prekes galėsime itin greitai.