Parama

„Duokite, ir jums bus duota; saiką gerą, prikimštą, sukratytą ir su kaupu duos jums į užantį. Kokiu saiku seikite, tokiu jums bus atseikėta.“ (Lk 6;38)

Kai žiūrime į žmones, kurie šiuo metu yra socialinėje rizikoje, kiekvienas matome juos skirtingai, vieniems „jie patys kalti, tegu patys ir kapanojasi“, kiti juos mato vis dar kaip vaikus, kurie irgi turėjo svajonių, šviesių ateities planų, bet gyvenimas įvyko toks, koks įvyko…Klaidos, nežinojimas, vidinės nuoskaudos ir žaizdos, artimųjų nemeilė, tiesiog nelaimės – tai tik maža dalis, kas gali nustumti kiekvieną iš mūsų į dugną.

Kiekvienas, perėjęs savo vargo kelią, gali patvirtinti ir paliudyti – kaip reikalingas ir reikšmingas yra palaikymas ir padrąsinimas. Todėl esame labai dėkingi, jūsų finansinė parama bus tas vilties ženklas kiekvienam, kas dirba ir pradeda naują savo kelio atkarpą VA Carito žvakių dirbtuvėse. Mes neturime jokio kito finansavimo, tik pajamas už parduodamas žvakes. Deja, šios pajamos yra gerokai per mažos mums veikti ištisus metus. Dabartinėje mūsų veiklos situacijoje galime kiekvieną darbuotoją įdarbinti tik mokant minimalų atlyginimą, tad esame labai reikalingi viso būrio mus palaikančių draugų ir geradarių. Kiekvienas, net ir mažiausias, įnašas yra labai vertinamas ir svarbus.

 

Asmenims

Skirkite 1,2 procentus sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) labdaros ir paramos fondui „VA Carito socialiniai projektai“. Užpildytą prašymą (Forma FR0512 v.4) gyventojai turi pateikti iki 2021 m. gegužės 1 d. apskrities Valstybinei mokesčių inspekcijai. Iki 2022 m. prašymus pervesti gyventojų pajamų mokesčio (GPM) dalį paramos gavėjams FR0512 forma (toliau – prašymas) gali būti teikiamas:

  • Užpildžius popierinį prašymą (siunčiama paštu ar įteikiama tiesiogiai mokesčių administratoriui);
  • Užpildžius prašymą elektroniniu būdu per VMI elektroninio deklaravimo sistemą (EDS).

 

Įmonėms

Galime ir norime bendradarbiauti, kurti akcijas ir projektus, būsime dėkingi jei skirsite X procentą nuo savo parduodamų prekių ar paslaugų mūsų veiklai tęsti. Dėl galimo bendradarbiavimo susisiekite zvakes@vilnius.casritas.lt

Taip pat labai laukiame paramos prekėmis bei paslaugomis. Mūsų veikloje susiduriame su įvairiai iššūkiais, tiek reklamos srityje, tiek gamybos ar logistikos. Tad esame dėkingi ir už tokį vertingą indėlį prisidedant prie mūsų veiklos.

Ačiū kiekvienam, padėkite mums padėti kitiems!

Mus galite paremti pervedant paramą į atsiskaitomąją sąskaitą:

Gavėjas:
Labdaros ir paramos fondas „VA Carito socialiniai projektai“

Fondo kodas:
193048823

Atsiskaitomoji sąskaita (IBAN): LT467044060007865485

Banko pavadinimas:
AB SEB bankas

Banko kodas:
70440

SWIFT kodas:
CBVILT2X